مسعود پیرایش

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی تاکید کرد مالکیت تیم خوشه طلایی برای شهرستان ساوه است.

به گزارش "ورزش 24"، تیم فوتبال خوشه طلایی شرایط عجیبی دارد و با وجود اینکه همچنان در سازمان لیگ به‌نام شهر ساوه فعالیت می‌کند، اما گفته می‌شود به دلیل بحث تغییر مالکیت راهی مشهد شده و دیدارهای خانگی اخیرش را در این شهر با سرمربیگری خسرو حیدری انجام داده که این مسئله با واکنش مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی همراه شد.

مسعود پیرایش در خصوص با انتقال خوشه طلایی ساوه به مشهد ابراز کرد: خوشه طلایی دچار فراز و نشیب‌های زیادی است و البته اداره کل یکی از بهترین چمن‌های کشور را با اعتباری بیش از 30 میلیارد تومان در ساوه احداث می‌کند و از روش‌های نوین در این زمین استفاده می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی اضافه کرد: مدیریت در ورزش خصوصی برعهده بخش خصوصی است، ولی ما می‌توانیم نقش تسهیلگر داشته باشیم؛ یعنی اگر کسی باشگاهی را تاسیس کرد، ما در این روند به او کمک خواهیم کرد؛ هرچند به خوشه طلایی ساوه هم کمک‌های بسیاری شده است. فصل گذشته شرایط را به گونه‌ای رقم زدیم تا تیم خوشه طلایی میزبانی خود را در استان انجام دهد.

او یادآور شد: آقای خوشه طلایی برای فرار از مسائل مالیاتی خود، مداوم در استان‌های مختلف می‌چرخد و برای میزبانی استان‌های مختلف را بازدید می‌کند. بحث انتقال خوشه طلایی ساوه شایعه است و برخی از دوستان بدون داشتن تخصص، برخی مسائل و صحبت‌ها را مطرح می‌کنند؛ بنابر این، انتقال خوشه طلایی اتفاق نمی‌افتد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی تاکید کرد: ما هم یک ساختار اداری داریم و در صورتی که مردم، نماینده مردم و فرماندار ساوه راضی باشند که این تیم خروج پیدا کند، شاید به این جمع بندی برسیم به انتقال تیم کمک کنیم و فروخته شود.

پیرایش ادامه داد: در بخش خصوصی و حرفه‌ای نمی‌توانیم ورود کنیم و این انتظار را داشته باشم که دولت همه‌ی کارهای خود را تعطیل کند و به بخش خصوصی برای حضور در ورزش حرفه‌ای کمک کند. مالکیت تیم خوشه طلایی برای استان مرکزی و شهرستان ساوه است، اما میزبانی خود را در استان‌های دیگر برگزار می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی ابراز کرد: خوشه طلایی سال‌های قبل بدهی زیادی داشته و تنها برای اداره کل نامه گزارشی از بدهی تیم خوشه طلایی ارسال می‌کند. با این روندی که تیم خوشه طلایی پیش گرفته، نمی‌دانیم سال‌های آینده چه پیش خواهد آمد. تیم خوشه طلایی برای مردم ساوه است و بحث انتقال این تیم قطعی نشده؛ هر چند حداقل سالی یکبار این مسئله رسانه‌ای می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha