قلعه‌نویی

سرمربی تیم ملی ایران پاسخگوی سوالات پرشمار خبرنگاران ترکمن بود.

به گزارش "ورزش 24"، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار برابر ترکمنستان عنوان کرد: این بار سومی است که به عشق آباد سفر می‌کنم. به نسبت آخرین سفری که به این کشور داشته‌ام، تغییرات زیادی به لحاظ شهری و تمیزی شهر ایجاد شده، اما چیزی که برای من تعجب‌آور است، استفاده از زمین چمن مصنوعی با این شرایط آب و هوایی خوب این شهر است.

او درباره دیدار فردا برابر ترکمنستان و نتیجه ثبت شده پنج بر صفر در بازی رفت، ابراز کرد: ترکمنستان را تیم خوب و با برنامه‌ای دیدم، اما نتیجه‌ی بازی رفت به تاریخ پیوست و ما دیگر به آن بازی فکر نمی‌کنیم. آنها فردا میزبان هستند و حتما از انگیزه‌های لازم برخوردارند ولی ما هم قطعا به دنبال یک بازی خوب به همراه برد هستیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به خبرنگار ترکمنستانی که از او درباره حضور سردار آزمون به همراه تیم ملی پرسیده بود، گفت: سردار آزمون بازیکنی ایرانی و بین‌المللی است که پس از مصدومیت در بازی رفت، برای ادامه درمان به همراه تیم ملی به ترکمنستان سفر کرد؛ ضمن اینکه او به مردم ترکمن هم علاقه دارد.

2004242

خبرنگاری از قلعه‌نویی پرسید که توصیه شما به بازیکنان جوان ترکمنستان چیست که قلعه‌نویی پاسخ داد: فوتبال چند شاخصه دارد که در وهله اول دولت‌ها باید زیرساخت‌های لازم را در اختیار بازیکنان جوان بگذارند و پس از شناسایی استعدادها از طریق باشگاه‌ها، شرایط را برای رشد آنها فراهم کنند، اما یک بازیکن برای موفقیت باید در ابتدا صداقت داشته باشد و پس از آن در زندگی شخصی و حرفه‌ای منظم باشد و با هدفی که برای خود ترسیم می‌کند، کارش را تا رسیدن به هدف دنبال کند. البته انسان باید در درجه اول برای جامعه‌اش مفید باشد و بعد از آن اگر فوتبالیست شد، بهتر است.

قلعه‌نویی در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید با توجه به نتیجه بازی رفت، فردا چند گل به ترکمنستان می‌زنید، عنوان کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد، اما همانطور که گفتم نتیجه بازی رفت به تاریخ پیوست و ما هم تمام تلاش‌مان را برای پیروزی انجام می‌دهیم ولی نتیجه نهایی دست خداست.

سرمربی ایران در واکنش به سوالی مبنی بر استفاده از چند لژیونر برای بازی فردا گفت: تا فردا برای رسیدن به جواب این سوال منتظر بمانید!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha