مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد اگر کرامت زنان در ورزشگاه‌ها حفظ نشود، ممکن است تصمیمات دیگری درباره آنها گرفته شود.

به گزارش "ورزش‌ 24"، پس از اتفاقات ورزشگاه آزادی و صحبت یکی از هواداران منتسب به سپاهان حواشی زیادی ایجاد شد و همچنان ادامه دارد. پس از صحبت‌های این هوادار بود که وزیر ورزش در نامه‌ای به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال خواستار آسیب شناسی ورزشگاه‌ها شد.

تاج رئیس فدراسیون فوتبال صبح امروز در حاشیه مراسم قدردانی از مدال آوران و قهرمانان سال 1402 گفتگویی با خبرنگاران داشت و درباره این موضوع اینطور صحبت کرد: «البته جواب نامه وزیر را دادم. ایشان یک نامه‌ای به ما زدند و نگران بودند از وضعیت باشگاه‌ها و حرکتی که باید در باشگاه‌ها از نظر فرهنگی صورت بگیرد که اتفاق نیفتاده است. بنده در جواب گفتم یک سری اقدامات را بعد از نامه ایشان انجام خواهیم داد.»

او سپس درباره اقدامات انجام شده توسط فدراسیون طی روزهای اخیر و برنامه‌های پیش رو می‌گوید: «جلسه در همین دو سه روز گذاشتیم. هم با خلیج فارس و هم با بانک شهر جلسه گذاشتیم. امروز هم دوباره جلسه دیگری خواهیم داشت. به همه هم اعلام کردیم اگر کسی نمی‌تواند کرامت بانوان را حفظ کند و آن‌ها راحت به ورزشگاه بروند و مشکلی پیش نیاید ممکن است ما ورود را منع کنیم.»

او سپس در واکنش به این سوال که آیا ورود بانوان ممکن است منع شود، اینطور پاسخ داد: «خیر چنین چیزی نیست و منع نخواهد شد. چیزی نیست که بشود منع شود ولی ضابطه‌مند می‌شود و باشگاه‌ها باید مسئولیت بپذیرند و بانوان خود را به ورزشگاه بیاورند، بنشانند و به خوبی و خوشی آن‌ها را بدرقه کنند. این که خودشان همین‌طوری بیایند و بروند، نمی‌شود و به هر قیمتی ورود بانوان عملی نیست.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha