کد خبر: 1234
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۷
هفته 25 لیگ دسته دو کشور - تهران یاسا 0 - 1 شهرداری ماهشهر

مهاجم اسبق پرسپولیس اکنون در دوران مربیگری کارنامه جالب توجهی در صعود به همراه تیم‌ها به جا گذاشته است.

به گزارش "ورزش 24"، فرشاد پیوس که طی فصول اخیر در دسته‌های پایین‌تر عملکرد جالب توجهی به عنوان سرمربی در صعود تیم‌ها به جا گذاشته، اکنون با تیم شهرداری ماهشهر به دنبال تکرار این اتفاق است.

پیوس که در نیم فصل اول در سپیدرود رشت حضور داشت و با این تیم در کورس قرار داشت، در ادامه تصمیم به قطع همکاری با گیلانی‌ها گرفت و راهی جنوب شد تا روی نیمکت شهرداری ماهشهر حاضر شود. نکته جالب توجه اینکه ماهشهری‌ها تا پیش از حضور پیوس از کمترین شانس برای صعود به لیگ دسته اول برخوردار بودند. اما در ادامه با پیروزی‌های پیاپی خود از دو تیم مدعی دیگر عبور کرده و اکنون با اختلاف دو امتیازی نسبت به صدرنشین در جایگاه دوم حاضر هستند تا با امیدواری زیادی چشم به بازی پایانی داشته باشند.

فرشاد پیوس دست‌نیافتنی‌تر می‌شود

در حال حاضر نیروی زمینی تهران با 45 امتیاز صدرنشین این گروه است و در هفته پایانی باید در تهران برابر شهرداری بم برود که سقوطش به دسته پایین‌تر قطعی شده است. اتفاقی که صدرنشینی و صعود مستقیم این تیم را با احتمال زیادی مواجه خواهد کرد. در نهایت دو تیم شهرداری ماهشهر که هدایت آن برعهده فرشاد پیوس است با بهمن کرج که محسن ایران نژاد هدایت آن را برعهده دارد، چشم به دیدار پایانی خود خواهند داشت تا با حضور در جایگاه دوم، سهمیه حضور در پلی آف و صعود به لیگ دسته اول را دنبال کنند.

شاگردان فرشاد پیوس در هفته پایانی میزبان چوکا تالش خواهند بود. تیمی که پیوس خاطرات شیرینی برای آن رقم زده و بهمراه این تیم صعود به لیگ دسته اول را تجربه کرده است. محسن ایران نژاد و تیمش نیز در هفته پایانی برابر شهدای بابلسر در خانه حریف مصاف خواهند داد.

در صورت لغزش نیروی زمینی و برتری شهرداری ماهشهر، پیوس حتی این شانس را خواهد داشت که به عنوان تیم اول و مستقیم راهی لیگ آزادگان شود. با این حال در صورت حضور در پلی آف نیز آنها باید با یکی از دو تیم شهدای نوشهر یا کویر مقوا، برای رسیدن به سهمیه سوم حضور در لیگ آزادگان رقابت کنند.

پیوس با تیم‌های داماش گیلان، چوکا تالش، سپیدرود رشت، تربیت یزد، تراکتور، شهید قندی یزد، خونه به خونه بابل و ... سابقه صعود به دسته‌های بالاتر را در کارنامه دارد و باید دید اکنون قادر خواهد بود یک اتفاق دیگر را با شهرداری ماهشهر تجربه کند یا خیر.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha