محمد حسینی

محمد حسینی معتقد است مدیران باشگاه خوشه طلایی تمایلی به ادامه تیمداری ندارند.

به گزارش "ورزش 24"، خوشه طلایی ساوه که در فاصله 5 هفته مانده به پایان فصل با 16 امتیاز در آخرین رده لیگ یک حضور دارد، بعد از چندین هفته با تساوی مقابل آریو اسلامشهر بالاخره یک امتیاز گرفت اما بعد از همین بازی با استعفای سرمربی خود یعنی محمد حسینی مواجه شد. حسینی که درباره این بازی به خبرنگار ما گفت: تیم حدود 8 هفته بود که همه بازیها را باخته بود و حتی گل زده هم نداشت. بزرگترین کاری که قبل از بازی با آریو اسلامشهر انجام دادیم این بود که تیم را به لحاظ روحی و روانی آماده کردیم. در واقع یک تیم مرده را مجددا احیا کردیم و بعد به مصاف آریو رفتیم. مقابل این تیم که رده ششم جدول بود بازی خیلی خوبی ارائه دادیم و حتی اعضای تیم آریو خودشان اذعان کردند که ما در حد یک تیم رده بالای جدول بازی کرده‌ایم.

وی در همین باره ادامه داد: با وجود اینکه می‌توانستیم با اختلاف چند گل برنده این بازی شویم اما در نهایت مساوی کردیم ولی همین یک امتیاز هم انگیزه و امید را در تیم به جریان انداخت. حالا که تیم بعد از مدت‌ها امتیاز گرفته هم‌قسم شدیم که مقابل چادرملو که دوم جدول است برنده شویم.

حسینی در خصوص علت استعفایش توضیح داد: مسئولان باشگاه هم از بازی این هفته رضایت داشتند و بعد بازی به بچه‌ها قول پرداخت درصدی از قرارداد را دادند اما ظاهرا بعدا نظرشان عوض شد و تصمیم گرفتند فعلا پولی پرداخت نشود. این موضوع درصد ذهنی بازیکنان را به صفر رساند. وقتی از مالک باشگاه پیگیری کردم معلوم شد به ایشان اینطور مشورت داده‌اند که تیم‌های رده پنجم و ششم پولی به بازیکنان نداده‌اند و به صلاح نیست که ما هم پرداختی داشته باشیم. منتها حرف من این بود که حالا که تیم انگیزه گرفته ولو مبلغ کم به حساب بازیکنان واریز شود اما نظر من را نپذیرفتند. وقتی دیدم وضعیت تیمی غرق در بحران را کمی بهبود بخشیدیم اما باز هم حمایت لازم انجام نمی‌شود به این نتیجه رسیدم که امکان ادامه همکاری وجود ندارد و استعفا دادم. با همه مشکلات جنگیدیم اما باز هم به نقطه اول برگشتیم.

1942828

سرمربی مستعفی خوشه طلایی در پایان گفت: احساس می‌کنم مدیران خوشه طلایی قصدی برای ادامه تیمداری ندارند. برای ما همه این است که طی یک هفته اتفاقات بزرگی را رقم زدیم. یعنی تیمی که به دلیل مشکلات فراوانش همدل نبودند را متحد کردیم. این تنها نقطه رضایت من از مدتی است که در خوشه طلایی حضور داشتم.

گفتنی است خوشه طلایی که قرار بود در پنجره تابستانی توسط پرویزی مالک باشگاه امتیازش به چوکای تالش و سپس اردبیل واگذار شود، درنهایت مثل همیشه با مدیریت خودش وارد مسابقات شد. کار فنی تیم با وحید کلهر شروع شد و سپس فرشاد کرمی کار را برعهده گرفت. پس از کرمی حضور خسرو حیدری سر و صدا کرد که بازیکن سابق استقلال هم به دلیل ادامه مشکلات مالی با وجود انتقال تیم به مشهد از هدایت تیم کنار کشید. پس از خسرو سه بازی هم ایمان رزاقی راد سرمربی تیم بود و درنهایت نوبت به محمدحسینی رسید که حضور او هم بیش از چند مسابقه به طول نینجامید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha