نوشاد عالمیان

نوشاد عالمیان با شکست ۳ بر ۱ مقابل حریف قدرتمند چینی از راهیابی به جمع ۸ بازیکن برتر مسابقات گرند اسمش عربستان بازماند.

به گزارش "ورزش 24"، مرحله ۱/۸ پایانی مسابقات تنیس روی میز گرند اسمش عربستان با جدال نوشاد عالمیان از ایران و لین شیدونگ از چین پیگیری شد.

این مسابقه حساس در گیم اول با نتیجه ۱۱ بر ۷ به سود حریف چینی دارنده رنکینگ ۱۵ دنیا خاتمه یافت. در گیم دوم عالمیان توانست ۱۱ بر ۸ این گیم را به سود خود به پایان برساند و کار به تساوی کشیده شود.

در گیم سوم کار نزدیک و پایاپای پیش رفت اما در نهایت لین شیدونگ جوان توانست ۱۵ بر ۱۳ پیروز این گیم شود و نتیجه بازی را ۲ بر ۱ به سود خود کند. گیم چهارم این بازی بازهم با سرویس‌های ویرانگر عالمیان آغاز شد اما در ادامه لین شیدونگ از سرعت بالای خود استفاده کرد و توانست ۱۱ بر ۹ در این گیم نیز به پیروزی دست یابد تا در مجموع با حساب ۳ بر ۱ این بازی را به سود خود به پایان ببرد.

عالمیان که در دور قبلی موفق به شکست نفر چهارم دنیا از چین شده بود، با حذف در مرحله ۱/۸ پایانی مسابقات گرند اسمش عربستان، ۱۷ هزار دلار جایزه نقدی و ۴۰۰ امتیاز رنکینگ به اندوخته امتیازات خود اضافه کرد. هدایت پینگ پنگ باز ایران در مسابقات گرند اسمش عربستان برعهده جمیل لطف الله نسبی بود. مسابقات تنیس روی میز گرند اسمش عربستان با حضور بزرگان پینگ پنگ دنیا از ۱۲ تا ۲۱ اردیبهشت ماه در شهر ریاض در جریان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha