کد خبر: 1288
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۲
پوستر اختصاصی تیم ملی والیبال مردان ایران

در آستانه مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها از پوستر اختصاصی تیم ملی والیبال مردان ایران در این رویداد استثنائی رونمایی شد.

به گزارش "ورزش 24"، مردان والیبال ایران در سال 1403 یک ماموریت غیر ممکن و کاری سخت برای به دست آوردن دل هواداران و صعود به المپیک 2024 پاریس در پیش دارند که موتا پائز معتقد است تنها با قلب و روح می‌توان این راه را با موفقیت پیمود. «ما با قلب‌مان می‌جنگیم» شعار تیم ملی والیبال مردان ایران در سال 2024 است، تفکری که پائز به تیم ایران تزریق کرد و تمامی بازیکنان با درک موقعیت حساس والیبال ایران با یک تیم یک‌دست و تفکری حرفه‌ای تنها به ارائه یک بازی تماشایی و شاد کردن دل مردم ایران و جبران مافات فکر می‌کنند تا در لیگ ملت‌های والیبال 2024 به عنوان آخرین سکوی صعود به المپیک پاریس بدرخشند.

پوستر امسال تیم ملی والیبال مردان ایران با سال‌های گذشته تفاوت چشم‌گیری پیدا کرده و در این پوستر تصویری از هر یک از سروقامتان والیبال ایران با یونیفورم سرخ‌رنگ در حال اجرای مهارتی از والیبال یا ادای حسی در پی یک موفقیت بر بستری از رنگ نقره‌ای، چشم‌نوازی می‌کند تا این ترکیب رنگ و تصویر بیان حرکت و هیجان را تداعی کند.

همچنین پرتره‌ای از چهرۀ مصمم و امیدوار هر بازیکن در کنار تصویر اصلی او طراحی شده تا علاوه بر تسهیل در شناخته‌شدن، از اعتمادبه‌نفس، نگاه دوردست، و قاطعیت ملی‌پوشان ایران در راه هدف بزرگی که گام بر می‌دارند، حکایت داشته باشد.

2023596

در عین حال، در تمام تصویر تنها یک توپ و آن هم در دستان کاپیتان تیم ملی به چشم می‌خورد که نشان از همبستگی تیمی و حرکت بر مداری واحد با پرهیز از فردگرایی، با شعار ما با قلب‌مان می‌جنگیم، است.

از دیگر شاخص‌هایی که در ایجاد نوعی از تساوی، توازن و تقارن تصویری در این پوستر موثر بوده نورپردازی صحنه‌ای آن است با رعایت ترکیب سایه‌هایی که با طیف نقره‌ای زمینه و پرتره بازیکنان هم‌خانواده‌اند.

در عین حال با ایست کامل و مصمم کاپیتان تیم ملی در نقطه مرکزی آن و از سوی دیگر نوشته‌هایی محتوی شعار و نام و نشان تیم ملی با استفاده از فونت استاندارد لوگو و رنگی دیگر از یونیفورم تیم ملی وزن تصویر رعایت شده است.

این پوستر در دپارتمان ارتباطات فدراسیون با طراحی جلال تکبیری و تیم IRIVF فدراسیون والیبال تهیه و منتشر شده است که از طریق لینک‌های زیر می‌توانید این اثر را با کیفیت‌های مختلف دانلود کنید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha