طبیعت اسلامشهر

تیم طبیعت اسلامشهر با پیروزی در وقت اضافه جشن قهرمانی خود را در سالن آزادی گرگان برپا کرد.

به گزارش "ورزش 24"، راند پنجم از فینال لیگ برتر بسکتبال در حالی عصر امروز در سالن آزادی گرگان بین شهرداری گرگان و طبیعت اسلامشهر برگزار شد که هر دو تیم دو برد در چهار بازی قبلی کسب کرده بودند.

ورزشگاه خانگی گرگان معروف به قلعه عقاب‌ها که در سه سال اخیر محلی برای برپایی جشن قهرمانی گرگانی‌ها بوده، امروز هم آماده برای برپایی چهارمین جشن متوالی قهرمانی بود.

مصطفی هاشمی و تیمش در حالی که از حمایت صد درصدی هواداران گرگانی سود می‌بردند، بازی را خیلی خوب آغاز نکردند تا کوارتر سوم اختلاف امتیاز زیادی را از حریف عقب افتادند.

شاگردان مهران شاهین‌طبع اما تحت تاثیر هواداران حریف و جو سالن آزادی گرگان، در کوارتر سوم در حالی که 16 امتیاز پیش بودند، برتری خود را از دست دادند.

کوارتر چهارم که حساسیت به اوج خود رسیده بود، دو تیم پایاپای پیش رفتند و در نهایت با از دست دادن موقعیت‌های لحظات پایانی از سوی دو تیم، بازی با در امتیاز 80 به تساوی رسید و سرنوشت قهرمان به وقت اضافه کشیده شد.

در وقت اضافه بار دیگر با درخشش خیره کننده جردن استیونز گارد آمریکایی تیم طبیعت بود که برتری را از آن خود کرد و تلاش گرگانی‌ها برای بازگشت به بازی بی‌فایده بود. در فاصله کمتر از 20 ثانیه به پایان بازی و در حالی که طبیعت 98 بر 94 از شهرداری گرگان پیش بود، پرتاب اشیا از سوی تماشاگران به سمت زمین به اوج خود رسید و این موضوع باعث توقف مسابقه شد. حتی وقتی داوران سعی کردند با هماهنگی نیروی انتظامی بازی را از سر بگیرند، در این کار ناموفق بودند.

در نهایت بازی بیش از نیم ساعت متوقف شد تا تماشاگران به بیرون از سالن هدایت شوند و مسابقه و مراسم اهدای جام بدون حضور تماشاگران برگزار شود!

بازیکنان دو تیم بعد از حدود یک ساعت از رختکن به زمین بازگشتند و بعد از خالی شدن سالن 16 ثانیه باقی مانده بازی برگزار شد و طبیعت توانست با نتیجه 99 بر 94 برتری را از آن خود کرده و جام قهرمانی لیگ برتر بسکتبال را بعد از 3 سال از دست گرگانی‌ها خارج کند.
مهران شاهین‌طبع و شاگردانش در سالن خالی از تماشاگر گرگان جشن قهرمانی طبیعت اسلامشهر را برپا کردند.

جالب اینکه کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان نیز به عنوان مهمان ویژه در سالن حضور داشت و شاهد جنجال‌های به وجود آمده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha