تیم ملی ایران

نایب رییس فدراسیون فوتبال از احتمال میزبانی تیم ملی از حریفان آسیایی در کشور ثالث خبر داد.

به گزارش "ورزش 24"، در روزهای گذشته که بحث تجهیز ورزشگاه های فوتبال ایران پیش آمده، موضوع ترمیم و آماده سازی ورزشگاه آزادی هم یکی از بحث‌های مهم به شمار می‌رود. در این خصوص با توجه به نقص های موجود در آزادی نگرانی هایی بابت میزبانی تیم ملی به وجود آمده است.

تیم ملی ایران روز 15 شهریورماه در اولین بازی از انتخابی جام جهانی میزبان قرقیزستان است و نگرانی هایی درباره آماده نشده ورزشگاه آزادی تا آن تاریخ پیش آمده است.

1747507

مهدی محمدنبی نایب رییس فدراسیون فوتبال و سرپرست تیم ملی در این باره گفت: «تا روز چهارشنبه زمان داشتیم تا استادیوم میزبان خود را اعلام کنیم و این کار را کردیم. ورزشگاه آزادی را اعلام کردیم. امیدواریم تا شهریورماه بر اساس تاکیدی که وزیر ورزش داشتند این ورزشگاه به بازی اول برسد. بودجه این کار را هم آقای وزیر تخصیص دادند.»

او در ادامه خبر از احتمال بازی در کشور ثالث خبر داد و گفت: «اگر خدای ناکرده در بحث میزبانی و به خصوص در بحث آماده سازی برای استفاده از VAR ورزشگاه آزادی مهیا نشود، میزبانی را از دست خواهیم داد و مجبوریم در کشور دیگری بازی کنیم.»

محمدنبی در پایان افزود: «از مسئولان شرکت توسعه و تجهیز استدعا دارم که تلاش های لازم را انجام بدهند و ورزشگاه تا قبل از شهریورماه آماده شود.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha