تیم فوتبال نوجوانان ایران

شاگردان حسین عبدی در نخستین مسابقه دور حذفی جام جهانی باید به مصاف تیم صدرنشین گروه نخست بروند.

به گزارش "ورزش 24"، تیم فوتبال نوجوانان ایران پس از کسب پیروزی و شگفتی‌سازی مقابل برزیل در نخستین مسابقه مرحله گروهی جام جهانی زیر 17 سال، در دومین دیدارش برابر انگلیس با دریافت گل در دقیقه 90 مغلوب شد ولی امروز در سومین دیدارش توانست با نتیجه ۵ بر صفر در جدال با نیو کالدونیا به برتری دست پیدا کند تا راهی دور حذفی شود.

ملی پوشان فوتبال نوجوان ایران با وجود اینکه در گروه مرگ جام جهانی زیر 17 سال مثل تیم‌های قدرتمند انگلیس و برزیل، قهرمانان دو دوره گذشته قرار داشتند، توانستند 6 امتیاز کسب کنند ولی بخاطر تفاضل گل کمتر پایین‌تر از آنها و در جایگاه سوم جدول گروه C قرار بگیرند و به دور یک‌شانزدهم نهایی برسند.

1955353

شاگردان حسین عبدی پس از اینکه با برتری پنج بر صفر مقابل نیو کالدونیا صعودشان از مرحله گروهی جام جهانی را قطعی کردند، باید سه روز دیگر در یک رقابت دشوار مقابل صدرنشین گروه نخست قرار بگیرند.

با توجه به اینکه چهار تیمِ برتر از جداول گروه‌های 6 گانه به دور حذفی جام جهانی زیر 17 سال صعود می‌کنند، تیم فوتبال نوجوانان ایران با نمایش درخشان و کسب دو پیروزی مقابل برزیل و نیوکالدونیا در این جمع قرار گرفت و مثل ژاپن صعودش را قطعی کرد.

1955360

با توجه به جدول از پیش طراحی شده توسط فیفا، تیم فوتبال نوجوانان ایران تنها در صورتی که تیم سوم از گروه D صعود نمی‌کرد، در دور یک شانزدهم نهایی با اسپانیا برخورد داشت ولی با توجه به اینکه ژاپن از این گروه صعودش را به‌عنوان تیم سوم قطعی کرده، شاگردان حسین عبدی حریف نسبتا راحت‌تری از اسپانیا دارند.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده، تیم فوتبال نوجوانان ایران باید چهار روز دیگر (سه‌شنبه) در ورزشگاه گلورا بونگ تومو شهر سورابایا اندونزی و از ساعت 15:30 (به وقت تهران) مقابل تیم مراکش، صدرنشین گروه A قرار بگیرند.

تیم فوتبال نوجوانان مراکش در سه دیدار گروه A جام جهانی زیر 17 سال دو پیروزی 2 بر صفر مقابل پاناما و 3 بر یک برابر اندونزی داشت و با نتیجه 2 بر صفر هم مقابل اکوادور مغلوب شد تا 6 امتیاز به دست بیاورد و به دور یک‌شانزدهم نهایی برسد و حالا هم ایران را رقیب خود ببینند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha