نقل و انتقالات

نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر حدود یک‌ماه بعد از پایان نیم فصل اول رقابت‌ها شروع می‌شود!

به گزارش "ورزش 24"، سازمان لیگ فوتبال امروز در اطلاعیه‌ای زمان نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر را اعلام کرد که بر این اساس باشگاه‌ها می‌توانند بر اساس سقف بودجه و همچنین ظرفیت لیست خود اقدام به جذب بازیکن کنند. مسئله مهم و عجیب اما شروع نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران بعد از پایان تعطیلات نیم فصل است!

بر اساس برنامه تنظیم شده از سوی کمیته مسابقات، لیگ برتر تا قبل از جام ملت‌های آسیا به نیمه خود می‌رسد و نیم فصل اول تمام می‌شود. بازی‌های هفته پانزدهم لیگ طی روزهای 9، 10، 11 و 13 دی‌ماه برگزار می‌شود و تیم‌ها به‌خاطر برگزاری جام ملت‌های آسیا به تعطیلات بین دو نیم فصل می‌روند.

در حالی که معمولا نقل و انتقالات زمستانی در اکثر کشورها در تعطیلی بین دو نیم فصل برگزار می‎‌شود و چند روز از آن‌ها به هفته‌های ابتدایی نیم فصل دوم موکول می‌شود اما در فوتبال زمان نقل و انتقالات بعد از پایان تعطیلات تیم‌ها اعلام شده است.

شروع نقل و انتقالات به طور رسمی از تاریخ 10 بهمن به منزله این است که هیچ باشگاهی نمی‌تواند قبل از این تاریخ قرارداد بازیکنان جدید را در سازمان لیگ ثبت کند و باید دید ادله کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در این خصوص چیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha