مقام معظم رهبری

ملی‌پوشان تمامی رده‌های سنی والیبال ایران به همراه دیگر مدال آوران ورزش ایران روز چهارشنبه هفته جاری به دیدار رهبر انقلاب اسلامی خواهند رفت.

به گزارش "ورزش 24"، ورزشکاران و تیم‌های مدال‌آور ورزش ایران در سال 1402 روز چهارشنبه یکم آذرماه با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت و والیبال ایران که هم اکنون پر افتخارترین رشته گروهی ورزش ایران محسوب می‌شود، تنها رشته‌ای است که در چهار رده سنی زیر 16 سال، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در این مراسم شرکت می‌کند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران در سال 1402 و در کشور بحرین به مقام قهرمانی جهان دست یافت و طلایی شد و تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در رقابت‌های جهانی آرژانتین نایب قهرمان شد و بازیکنان این تیم مدال نقره دریافت کردند.

1956372

تیم ملی والیبال زیر 16 سال ایران نیز با کسب مقام قهرمانی در زیر 16 آسیا و آسیای مرکزی دبل طلایی در سال 1402 داشت تا سال آینده به عنوان قهرمان آسیا در رقابت‌های قهرمانی جهان زیر 17 سال شرکت کند.

تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران نیز با کسب مقام قهرمانی در بازی‌های آسیایی هانگژو و نایب قهرمانی آسیا در ارومیه، از دیگر نمایندگان والیبال کشورمان در دیدار با مقام معظم رهبری هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha