کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو که در بازی مقابل پرسپولیس از ناحیه گردن مصدوم شده بود، هر طور شده به دربی ریاض رسید.

به گزارش "ورزش 24"، اگرچه صعود النصر عربستان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا پیش از دیدار برگشت مقابل پرسپولیس قطعی شده بود، اما لوئیس کاسترو ترجیح داد ستاره‌های بزرگش را در این مسابقه نیمکت‌نشین نکند و با حداکثر توان مقابل سرخ‌های تهرانی قرار گرفت.

کریستیانو که در دو دیدار رفت و برگشت در امر گلزنی به پرسپولیس و علیرضا بیرانوند ناکام مانده بود، در نیمه دوم بازی روی یک صحنه با بیرانوند برخورد داشت که منجر به مصدومیت این فوق ستاره پرتغالی از ناحیه گردن شد و نتوانست بازی را تا انتها در زمین دنبال کند.

1961063

اگرچه عمدی در این برخورد نبود و بیرانوند از این بازیکن در زمین و فضای مجازی عذرخواهی کرد اما او نتوانست تیمش را در همه تمرینات پیش از بازی با الهلال همراهی کند و نگرانی‌های جدی در خصوص غیاب او در دربی ریاض وجود داشت.

در شرایطی که حتی او در پوستر بازی هم که از سوی النصر طراحی شده بود جایی نداشت اما نهایتا در ترکیب اصلی قرار گرفت. کادر پزشکی النصر که تلاش زیادی برای رسیدن رونالدو به این بازی داشتند او را با تمهیدات ویژه به زمین فرستادند. رونالدو روی گردن خود چسب‌های ویژه‌ای زده بود تا از کشیدگی مجدد جلوگیری بشود.

1961065

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha