قرعه‌کشی یورو ۲۰۲۴

قرعه‌کشی مرحله گروهی رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ امشب در هامبورگ برگزار شد و در دشوارترین گروه، تیم‌های اسپانیا، ایتالیا، کرواسی و آلبانی به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش "ورزش 24"، قرعه‌کشی یورو ۲۰۲۴ آلمان انجام شد و تیم‌ها حریفان‌شان را شناختند. در گروه اول این مسابقات مطابق انتظار آلمان میزبان ایستاد، آنها با اسکاتلند، مجارستان و سوئیس هم‌گروه هستند و بازی شاگردان یولیان ناگلزمان مقابل اسکاتلند، بازی افتتاحیه یورو خواهد بود.

در گروه B که اسپانیا از سید ۱ در آن قرار گرفت، آلبانی، کرواسی و ایتالیا، مدافع عنوان قهرمانی حضور دارند.

انگلیس که از مدعیان اصلی این دور است هم در گروه C قرار گرفت و دانمارک، اسلوونی و صربستان هم هم‌گروه‌های این تیم هستند.

1961474

فرانسه، دیگر مدعی اصلی این دور، هلند و اتریش است و برنده پلی‌آف A هم به عنوان تیم چهارم به این گروه اضافه خواهد شد. پلی‌آف A بین تیم‌های لهستان، ولز، فنلاند و استونی برگزار خواهد شد.

در گروه E بلژیک به همراه رومانی و اسلواکی قرار دارند و تیم برنده پلی‌آف B هم به عنوان تیم آخر به این گروه می‌آید.

در نهایت در گروه F پرتغال، ترکیه و جمهوری چک هم‌گروه هستند و برنده پلی‌آف C که بین تیم‌های گرجستان، یونان، قزاقستان و لوکزامبورگ برگزار می‌شود هم به این سه تیم اضافه خواهد شد.

1961431

بازی افتتاحیه این مسابقات در تاریخ ۲۵ خرداد سال ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۳۰ برگزار می‌شود و بازی‌های مرحله گروهی تا روز ۶ تیر ادامه خواهند داشت.

مرحله‌ یک‌هشتم مسابقات از ۹ تا ۱۲ تیر برگزار می‌شود. بازی‌های یک چهارم در دو روز ۱۵ و ۱۶ تیر و نیمه‌نهایی هم در روزهای ۱۹ و ۲۰ تیر برگزار خواهند شد.

فینال این مسابقات هم در تاریخ ۲۴ تیر برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha