رونالدو

پس از سوت پایان بازی، رونالدو به سراغ فهد بن نافل، رئیس باشگاه الهلال رفت.

به گزارش "ورزش 24"، رونالدو شب تلخی را در دربی ریاض سپری کرد. هر چند که او یک گل زد و یک پاس گل نیز داد ولی در هر دو مورد خودش در آفساید قرار گرفته بود و این گل‌ها توسط کمک داور رد شدند و النصر نیز در پایان با سه گل مغلوب حریف سنتی خود شد.

این مسابقه در استادیوم ملک فهد شهر ریاض برگزار شد و سکوها نیز به صورت 90 به 10 تقسیم شده بودند که بخش عمده آن در اختیار هواداران الهلال قرار گرفته بود که همین موضوع باعث شد تا آبی پوشان از حمایت فوق العاده هواداران خودی برخوردار باشند.

طرفداران الهلالی حاضر در ورزشگاه بارها و بارها در این مسابقه دست به تشویق لیونل مسی زدند تا اینگونه تمرکز و اعصاب فوق ستاره پرتغالی را به هم بریزند. رونالدو در چند صحنه از جمله پس از سوت پایان بازی به این شعارها واکنش نشان داد تا به نظر برسد که الهلالی‌ها در هدف خود موفق بوده‌اند.

رونالدو در این مسابقه به شدت نسبت به قضاوت ویلمار رولدان، داور مسابقه معترض بود چرا که او اعتقاد داشت که گلی که خودش به ثمر رسانده بود، نباید آفساید گرفته می‌شد ضمن اینکه روی گل دوم الهلال، میتروویچ با دست، کریستیانو را هل داد و ستاره پرتغالی اعتقاد داشت باید خطای مهاجم حریف اعلام می‌شد.

تمام این اتفاقات دست به دست هم داد تا رونالدو با چهره‌ای خشمگین، استادیوم ملک فهد را ترک کند. او در ورودی تونل ورزشگاه با فهد بن نافل، رئیس جوان باشگاه الهلال روبرو شد و به بگو مگو با وی پرداخت.

1961153

1961154

1961155

هنوز مشخص نیست که رونالدو در صحبت‌هایش خطاب به بن نافل چه جملاتی را به کار برده اما چیزی که مشخص است، رئیس باشگاه الهلال با لبخند نسبت به صحبت‌های کاپیتان حریف واکنش نشان داد و شاید محور اصلی صحبت‌های CR7، گلایه او بابت تشویق مسی از سوی هوادارن الهلال باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha