پاراآسیایی

پرداخت پاداش پای سکوی مدال‌آوران بازی‌های پاراآسیایی براساس مصوبه کمیته پارالمپیک بوده است.

به گزارش "ورزش 24" و به نقل از تسنیم، پاداش پای سکوی مدال‌آوران بازی‌های پاراآسیایی 2022 هانگژو از ابتدا هفته جاری به ورزشکاران پرداخت شده و مدال‌آوران با مراجعه به کمیته ملی پارالمپیک، آن را دریافت می‌کنند.

طبق مصوبه کمیته ملی پارالمپیک، پیش از شروع بازی‌ها مقرر شده بود که به مدال‌آوران طلا 500 میلیون، نقره 200 میلیون و برنز 100 میلیون تومان پرداخت شود که البته کمیته پارالمپیک، این پاداش‌ها را به‌صورت دلاری می‌دهد.

چند روز قبل جمله‌ای از سوی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در یکی از رسانه‌ها منتشر شد که این پاداش‌ها 10 هزار دلار طلا، 5 هزار دلار نقره و 2 هزار دلار برای برنز است. همین موضوع ابهاماتی را برای برخی مدال‌آوران به وجود آورد، چرا که برخی از نفرات نقره‌ای، 4 هزار دلار دریافت کردند و به همین دلیل معترض بودند.

به نظر می‌رسد اشتباهی در این میان رخ داده که این ابهام را به وجود آورده، اما اصل مبلغ پاداش‌ها همان چیزی است که در کمیته پارالمپیک مورد تصویب قرار گرفت.

این پاداش برای سرمربیان نیز معادل بهترین مدال کسب شده و برای مربیان 50 درصد از پاداش آن مدال مصوب شده است. ضمن اینکه تاکنون 85 درصد از افرادی که مشمول دریافت پاداش هستند، با مراجعه به کمیته پارالمپیک، دلارهای خود را دریافت کرده‌اند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha