امید ابراهیمی

پس از شکست برابر قطر، امید ابراهیمی از بازی‌های ملی کناره‌گیری کرد.

به گزارش "ورزش 24"، تیم ملی فوتبال ایران در مسابقه‌ای تلخ و پر از حسرت، با نتیجه سه بر دو مقابل قطر تن به شکست داد تا نتواند پس از سال‌ها، حضور در فینال جام ملت‌های آسیا را تجربه کند.

امید ابراهیمی که پیش از این به دلیل مصدومیت، جام جهانی 2022 را از دست داده بود، در آخرین فهرست تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا حضور یافت و توانست یکی از مسافرین قطر باشد.

1988283

این بازیکن باتجربه و 36 ساله در تمامی بازی‌های جام ملت‌ها به میدان رفت و در بازی برابر ژاپن نیز یکی از مهره‌های ترکیب اصلی تیم بود. او برابر قطر نیز از ابتدا به میدان رفت ولی بین دو نیمه جایش را به محمد محبی داد.

ابراهیمی در پایان دیدار امشب برابر قطر و حذف از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، اعلام کرد که از بازی‌های ملی کناره‌گیری کرده است تا بازی امشب، آخرین حضور او در لباس تیم ملی باشد.

1988282

این بازیکن نخستین بازی ملی خود را در سال 2013 و جدال برابر عمان تجربه کرد و در تمامی دیدارهای جام جهانی 2018 و جام ملت‌های آسیا 2019 در ترکیب اصلی تیم ملی حاضر بود.

ابراهیمی با حضور در بازی برابر قطر، برای پنجاه و هفتمین بار، حضور در لباس تیم ملی را تجربه کرد و بدین ترتیب از بازی‌های ملی کناره‌گیری کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha