تیم ملی فوتبال ساحلی

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست آرژانتین به مرحله بعدی صعود کرد.

به گزارش ورزش 24، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست آرژانتین با نتیجه 6 بر 3 به دور حذفی این مسابقات صعود کرد و در دیدار بعدی برای صدرنشینی به مصاف تاهیتی خواهد رفت.

در این دیدار محمدعلی مختاری، حمید بهزادپور، رضا امیری، محمد مرادی، موحد محمدپور و علی میرشکاری برای ایران گلزنی کردند و بندوچی، هولمدیا و مدرو گل‌های آرژانتین را به ثمر رساندند.

تیم ایران بازی را هجومی و خوب آغاز کرد و خیلی زود با ضربه برگردان محمدعلی مختاری از حریف خود پیش افتاد، گل دوم ایران با ضربه زیبای دروازه‌بان تیم حمید بهزادپور به ثمر رسید، در ادامه این مسابقه رضا امیری گل سوم ایران را به ثمر رساند و وقت اول مسابقه به پایان رسید.

1992035

در شروع وقت دوم آرژانتین صاحب ضربه پنالتی شد و اولین گل این مسابقه را به ثمر رساند و این تایم با همین گل و تغییرات پر تعداد ایران به پایان رسید.

در وقت سوم ایران توانست سه گل دیگر مقابل آرژانتین به ثمر برساند و آرژانتینی‌ها هم دو گل وارد دروازه ایران کردند تا در نهایت مسابقه 6 بر 3 به سود ایران به پایان برسد.

در دیگر دیدار این گروه، تاهیتی توانست ۵ بر ۳ اسپانیا را شکست دهد و به دور حذفی صعود کند. در جدول این گروه، تاهیتی با ۶ امتیاز صدرنشین است و ایران با ۴ امتیاز در رده دوم است. اسپانیا و آرژانتین نیز بدون امتیاز در رده‌های بعدی هستند.

دیدار تیم ملی فوتبال ساحلی ایران و تاهیتی دوشنبه ساعت 20:30 برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha