دنیله ده‌روسی

دنیله ده‌روسی درباره تغییرات ترکیب رم برای بازی با تورینو صحبت کرده است.

به گزارش "ورزش 24"، دقایقی پیش از آغاز بازی رم مقابل تورینو، ده‌روسی توضیح داد که چرا رم با ترکیب ۲-۵-۳ به میدان رفته، به روملو لوکاکو استراحت و کریس اسمالینگ را در ترکیب قرار داده است.

رم پنجشنبه گذشته در چارچوب مسابقات لیگ اروپا به مصاف فاینورد رفت و پس از ۱۲۰ دقیقه بازی توانست این تیم را در ضربات پنالتی شکست دهد. به همین دلیل ده‌روسی ترجیح داده از ترکیب دیگری برای دیدار امشب استفاده کند.

تغییرات زیادی اعمال شده است. از جمله بازگشت به سیستم ۲-۵-۳ ژوزه مورینیو، اولین بازی فیکس اسمالینگ از تاریخ ۱ سپتامبر و اولین حضور ثابت اندیکا پس از جام ملت‌های آفریقا.

1992581

ده‌روسی در مورد این تغییرات به دازن گفت: «این به‌خاطر تاریخ بازی‌ها و خستگی بازیکنان است. کریس پس از مدت طولانی بازگشته است. او از نظر جسمی و روحی خوب است. ابتدا شک داشتم که او را از ابتدا بازی بدهم و یا به‌عنوان بازیکن تعویضی به زمین بفرستم. به‌نظرم آنقدر آماده بود که در ترکیب اولیه قرار بگیرد. او از بازگشت بسیار خوشحال است، ما هم از حضور او خوشحالیم. او یک بازی عالی خواهد داشت.»

ده‌روسی در آخر درباره نیمکت‌نشینی لوکاکو و حضور فیکس سردار آزمون گفت: «لوکاکو تقریباً همیشه بازی می‌کرد، بنابراین گاهی اوقات کمی استراحت لازم است. هر زمان که به سردار نیاز داشته‌ایم خوب بازی کرده است، بنابراین به او اعتماد کامل دارم و مطمئن هستم که جایگزین خوبی برای لوکاکو خواهد بود.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha